Wat is zijn probleem? Als het over moslims gaat die zwaaien met de ISvlag, moorden, verkrachten, dan hoort men hem niet. Maar nu komen er hardwerkende Chinezen, en hij maakt zich hierover zorgen??!??
AMSTERDAM – De Amsterdamse burgemeester Eberhard van der Laan maakt zich zorgen over Chinezen en Russen die panden in de binnenstad opkopen. „Dit is echt een verhaal om van te schrikken”, zegt hij zaterdag in Het Financieele Dagblad.
Hij wijst op het voorbeeld van Londen, waar vermogende Russen en Arabieren de mooiste panden kopen en er niet of amper wonen. Van der Laan is bang dat dat ook in Amsterdam zal gebeuren.
„We vinden allemaal dat Amsterdam een stad moet blijven voor alle Amsterdammers. Het opkopen van panden moeten we absoluut niet willen. Het bedreigt de leefbaarheid en het sociale evenwicht in de stad.”
Bron: Telegraaf